Ucuz canlı sohbet numaraları ve avea dert köşesi numaraları

En uygun fiyatlı Muhabbet hattı biçiminde en hesaplı telefonda sohbet Numaralarımızla Tüm evden,cepten numaralarından olduğu gibi Avea gsm numaralarınızdan pratik bir şekilde vakit geçirmeden bağlanma ve sohbet hattı” katma değerli servis numarası şeklinde getirilen Hatlarla Avea cep telefonuna malik olan tüm abonelere Uygun fiyatlı Sohbet hattı numaralarını basit bir şekilde çevirebilme şansına hamil olmuşlardır. Ancak Avea telefon hatları İlk açılışta Türkiye dışına açık olmadığı meramıyla Avea Hattınızdan beleş olarak ”EVET” yazıp ”5656” Sms Hattına Kısa Mesaj yollamanız zorunludur. Önceden Muhabbet hatlarını aramış iseniz Yeni ”sıcak sohbet hatları” Hatlarını tuşlamak maksadıyla Kısa mesaj iletmenize gerek yoktur.




Ateşli muhabbete iştirak istifadeniz bulunmaktadır. 2010 tarihi zarfında Avea gsm telefonu operatörü ile Yurt dışı ”Avea sohbet numaraları Servislerimizde cep telefonunuzdan Sohbete ihtiyaç duyarak ulaştığınız zaman Görebileceğiniz yeni katma değerli servis numaraları küçümsenemeyecek kadar zevk vericidir. Avea cep telefonu hattınızda tuşlama yapmış olduğunuz an sizlere sağlanan özel servislere göz gezdirmek gerekir ise Sağlanan bu hesaplı ve ucuz tarzda fiyatlandırılacağınız kişiye özel özel servis hatları Turkcell , Vodafone-telsim , ve ”türk telekom” hatları ile birlikte yayınlanacak makale dizimizden sonra erişme avantajına sahip olacaksınız.




Avea Sohbet Hatları sahipleri ve diğer oparatörler buraya!Kızlarla telefonda canlı sohbet için avea sohbet hatlar numaralarını arayınız Tek sıfırlı ”dert köşesi numaraları” Avea Hattınızdan ”00353 515 73 68 ” numarasını çevirerek varabilirsiniz. Eğer 00 ile başlayan bir sıcak Canlı sohbet hattı tuşlamak isterseniz bunun içinde 00353 515 73 68 servis tel no’sundan ulaşabilirsiniz. Erotik Hikaye numaraları , Sıcak sohbetler yada dert köşesi gibi isimlerle söylenen bu şekilde olan numaralarımızdan ”chat parti” servislerine elzemsizce ortak olabilirsiniz.




2 thoughts on “Ucuz canlı sohbet numaraları ve avea dert köşesi numaraları

  1. Sıcak saatler sayesinde derdimi dinleyecek bir çok bayan arkadaşla tanıştım. İstediğim şekilde, istediğim gibi, istediğim konuları konuşabiliyor olmak gerçekten keyif verici.

  2. Derdimi anlatacak kimsem yoktu,bu bayanlar ile tanışana kadar.Derdime derman oldular diyebilirim.Hem fikirleri,hemde yorumları ile üstümdeki yükü hafifletti bu güzel hanımcıklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.